Віра Брежнєва – популярна співачка, яка вийшла в 2015 році заміж за музичного продюсера Костянтина Меладзе. На початку 2019 в Мережі з’явилися повідомлення про можливий роман Костянтина з молодою співачкою Ерікою Герцег. Чутки підігрів той факт, що незабаром Віра видалила всі спільні фото з чоловіком зі свого Instagram.

Однак, нещодавно Брежнєва поставила крапку над “і” у чутках, розповівши правду про стосунки всередині сім’ї в умовах карантину:

” За час карантину ще гостріше почала відчувати любов, дружбу, щире ставлення до себе, своє ставлення до інших. Чому дуже рада. Наче осів весь пісок у воді, як у Венеції, і стало видно все. І всіх. З кожним днем все більше заповняю вдячністю за цей складний період”, – поділилася з шанувальниками співачка.

Раніше Віра Брежнєва поділилася пікантним фото з чоловіком, продюсером Костянтином Меладзе.

Пандемія COVID-19 змусила багатьох знаменитостей і звичайних громадян піти на карантин. Не виключенням стали 37-річна Віра Брежнєва і 56-річний Костянтин Меладзе, які також самоізолювався в своєму будинку через коронавірус. Днями співачка показала фото, на якому вона з продюсером міцно обіймаються.