Українська гумористка, ведуча розважальних шоу Леся Нікітюк, яка недавно кардинально змінила імідж, записала смішну пародію на свою колегу Ольгу Герасим’юк , яка вела в кінці 1990-х відому телевізійну програму “Без табу”. Курйозний ролик з’явився в Instagram зірки.

“Ти ніколи не крутив хвоста корові? Ніколи не їздив в плацкарті? Ти зі столиці, але ніколи не був в селі? Кинь собі виклик, приєднуйся до Челлендж #TODAYIWILL. Публікуйте свої фото або відео хештегом #TODAYIWILL, тегни і підпишись на @glo_ukraine , щоб виграти можливість стати частиною мого нового треку, який я запишу разом з 10 найяскравішими учасниками челенджу “, – написала в описі до відео Леся Ниікітюк, зазначивши, що 25 жовтня вона оголосить результати і запросимо найкреативніших учасників на запис пісні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Ти ніколи не крутив хвоста корові? Ніколи не їздив у плацкарті?  Ти зі столиці, та ніколи не був у селі? – кинь собі виклик, приєднуйся до челленджу #TODAYIWILL  Публікуйте свої фото або відео з хештегом #TODAYIWILL та тегни і підпишись на @glo_ukraine та вигравайте можливість стати частиною мого нового треку, який я запишу разом з 10 найяскравішими учасниками челленджу 😁 #TODAYIWILL – це челлендж який мотивує робити щось нове! Малюй, танцюй, співай, роби те, чого ніколи не робив до цього! 25 жовтня, ми разом із @glo_ukraine оголосимо результати і запросимо найкреативніших учасників на запис пісні, разом зі мною. Не забудь підписатися на @glo_ukraine Челенджі прийматимуться до 25 жовтня до 12.00. Відмічай у коментарях друга, з яким хотів би разом взяти участь у челленджі 👇🏻👇🏻👇🏻 #advertisement Умови челенджу в біо сторінки @glo_ukraine 🛑Тільки для повнолітніх підписників❤️

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

Чи бачила пародію Ольга Герасим’юк, поки не відомо, однак ролик уже зібрав більше 215 тисяч переглядів і сотні коментарів. “Леся молодець, коли тебе слухаю, завжди сміюся, спасибі за позитив”, – зазначила одна з передплатниць Никитюк.

Нагадаємо, що недавно в insta-Сторіс Нікітюк запостила своє найперше селфі, яке було опубліковано в Instagram кілька років тому. Знімок, на якому ведуча відображена з зібраним в хвіст волоссям, датований 12 листопада 2012 року.