Під стінами Кабміну 18 квітня відбувається організована рухом "АвтоЄвроСила" акція протесту проти можливого зростання цін на бензин і дизельне пальне. Онлайн-трансляцію веде телеканал "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

Станом 8:30 під стінами уряду зібралося понад 300 автомобілів.

Акція відбувається саме під стінами Кабміну, тому що саме сьогодні уряд о 10:00 має розглянути звернення "Укртатнафти" (контролюється бізнесменом Ігорем Коломойським), відповідно до якого із 1 травня 2018 року пропонується встановити квоту на імпорт нафтопродуктів, що призведе до подорожчання бензину і дизпалива в Україні.

Основна вимога протестувальників – відмовитися від ухвалення цього рішення, оскільки на українському ринку станеться дефіцит пального, його здорожчання на 30-40%, відповідно – подорожчання проїзду в маршрутках, а також цін на продовольство.Напередодні лідер "АвтоЄвроСили" Олег Ярошевич заявив, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі заздалегідь погодила рішення, вигідне компанії "Укртатнафта".

Популярне: Смертельна ДТП у Кривому Розі: Оприлюднили фото загиблих

"Ще навіть немає рішення Кабміну, а вже на кордонах України зібралося тільки на вчорашній ранок близько 42 тис. тон пального, яке саботує сама митниця, розказує, що на сьогоднішній день зламалася система обліку розмитнення, машини з пальним другу добу стоять на кордонах і не можуть заїхати до України", – сказав Ярошевич у коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна".

У зв'язку з цим на 18 квітня заплановано масштабну акцію протесту під стінами Кабміну, а також страйк не лише з боку водіїв, а й із залученням конкурентних автозаправних мереж і перекриттям національних магістралей на кілька годи