У Нацбанку будуть приймати окремі рішення щодо функціонування банків.

Національний банк України, у якому впевнені, що банки в цьому році вийдуть в "плюс", буде приймати окремі рішення про необхідність впровадження додаткових заходів в умовах особливого періоду. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"На час воєнного стану, введеного терміном на 30 днів у 10 областях України, банківська система і надалі буде працювати в звичайному режимі", – свідчить повідомлення.

У разі необхідності регулятор буде приймати окремі рішення щодо порядку, обсягів та термінів впровадження додаткових заходів, що обумовлюють функціонування банківської системи України в особливий період.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Таку норму з метою забезпечення надійності та стабільності банківської системи в умовах воєнного стану містить постанова НБУ N132 від 28 листопада "Про особливості функціонування банківської системи України в умовах особливого періоду", яка набирає чинності 29 листопада.

Нагадаємо, що на засіданні з головами найбільших банків керівництво НБУ запевнило банківський сектор, що майбутнє введення воеєнного стану ніяк не позначиться на роботі банківського сектора.