38-річна Меган Маркл провела тиждень в Великобританії, де вперше побачилася з членами монаршої родини після «Мегзіта». Після цієї зустрічі герцогиня зрозуміла, що не змогла б далі жити з родичами 35-річного принца Гаррі.

Повернення на батьківщину чоловіка для колишньої актриси було дуже хвилюючим. Весь цей час Меган і Гаррі вважали, що зустріч з королівською родиною буде важкою і болючою, але все виявилося інакше. Герцогиню Сассекську вразило, з яким холодом їх з чоловіком зустріли в палаці.

«Меган сказала, що ця поїздка стала підтвердженням того, що вони з Гаррі прийняли вірне рішення. Герцогиня не відчула нічого, крім напруги і негативу. Між членами королівської сім’ї немає тепла. Вона хоче, щоб Арчі ріс в радісній атмосфері», – розповів близький друг Маркл.

Дружина принца Гаррі розуміла, що Кейт і Вільям не схвалюють її рішення, але не очікувала, що вони будуть демонструвати своє невдоволення. В її розумінні, в сім’ї така поведінка є неприйнятною.

«Меган назвала монархів дивними і додала, що ніхто не обіймається в їхній родині. Особливо її збентежила Кейт, яка виглядала більш схвильованою, ніж інші. Вона навіть з відразою дивилася на Меган, не кажучи вже про те, щоб завести розмову», – цитує слова джерела Daily Mail.

Напруга між герцогами Сассекськими і Кембриджськими було помітно неозброєним оком. Коли обидві пари з’явилися в Вестмінстерському абатстві, стався конфуз: принц Вільям проігнорував брата і дружину. Кейт спробувала виправити ситуацію, але у неї це слабо вийшло. Після їх від’їзду Гаррі і Меган відразу ж змінилися – вони стали набагато вільніше спілкуватися з іншими присутніми.