Наше джерело повідомляє, що рейтинг партії Порошенка зараз буде падати. На даний момент він досяг свого максимуму, а соціологи розуміють, що малювати вищий рейтинг, ніж зараз – це зашквар і великий ризик для своєї репутації. Про це пише телеграм-канал “Легітимний”.

Джерело пояснює, що зараз партія Порошенка найактивніша в медійному плані і намагається підім’яти під себе всы націонал-патріотичні партії, щоб стати об’єднуючим ядром. Мрія Порошенка підім’яти під себе всіх, так і залишиться мрією, вже зараз відомо, що всі з ким ЄС-БПП вели переговори і торги про об’єднання, їм відмовили, а це значить «розмиття електорату».

Зараз Голос, Свобода та інші регіональні партії Західної України почнуть активну політичну діяльність, яка відразу «розмиє» рейтинг ЄС-БПП і знизить його до 8%.

Також ходять чутки, про можливий новий політичний проект, який об’єднає всі «прозахідні партії». Такий проект відразу з’їсть рейтинг партії ЄС-БПП – цього дуже боїться Петро Олексійович.

Також раніше канал “Жінка з косою” повідомляв, що Порошенко щосили намагався переконати Кличко працювати разом, але мер Києва вибрав інший шлях.

“26 травня ми інсайдили, що Кличко і Порошенко ведуть переговори про« союз », що в ці дні і підтвердилося.
Наші джерела повідомляють, що Порошенко відмовився змінювати назву своєї партії на будь-яку іншу, ходили чутки в кулуарах, що Кличко пропонував назву «Європейський Удар».

Ми в інсайді від 26 травня відразу вказали, що не публічно ще тоді Віталій Кличко відмовився від запропонованих умов, але учасники переговорів Порошенка продовжували вмовляти мера Києва «влитися» в союз.

Мінімально, на що тоді погоджувався мер Києва Віталій Кличко – це не заважати один одному і вести «приховане співробітництво».

Тоді джерело наше вказувало, що всі впевнені, що цей кейс торгів і переговорів не закритий і триватиме і вже 5 червня ЄС-БПП пішли на відчайдушний крок і публічно запропонували Кличку союз, але мер Києва відмовився. Петро Олексійович сприйняв це як особисту «образу».