У віці 30 років пішла з життя популярна модель і зірка показів бренду нижньої білизни Ріанни. Останні дні дівчина провела у лікарні.

Пішла з життя модель Каксмі Брутус, відома під псевдонімом Mama Cax.

В одній з лікарень Нью-Йорка померла Каксмі Брутус. Про це написали на її сторінці в Інстаграм Mama Cax.

Минулого тижня модель показів Ріанни сама розповідала підписникам про проблеми зі здоров’ям. Дівчина говорила, що відчуває сильний біль у животі. Так, Каксмі Брутус тиждень провела в лікарні.

Було б применшенням назвати Cax бійцем. Як людина, що пережила рак, вона звикла брати на себе вирішення відразу декількох проблем. У свої останні дні на землі вона боролася з властивою їй твердістю, – сказано в повідомленні.

Дівчина народилася в США, але більшу частину життя провела на Гаїті. У віці 14 років їй діагностували рак кісток і легень, а через 2 роки довелося перенести операцію із заміни тазостегнового суглоба, яка не увінчалася успіхом. Так, Брутус ампутували праву ногу.

Незважаючи на інвалідність, Каксмі Брутус стала моделлю. А в 2017 році підписала контракт з агентством Jag Models. Також співпрацювала з брендами Becca Cosmetics, Olay, Chromat і іншими.

Mama Cax брала участь в показах бренду Ріанни Savage x Fenty. Співачка стала однією з перших, хто прокоментував смерть моделі:

Королева. Сила. Неймовірна краса на подіумі показу Savage x Fenty в цьому році, яка надихнула багатьох людей по всьому світу, – написала Ріанна в Twitter.

Висловлюємо співчуття рідним Каксмі Брутус і її шанувальникам у зв’язку з втратою.