Сьогодні стало відомо, що депутатська група “За майбутнє”, до якої й входив покійний Антон Поляков, не вірить в обставини природної смерті колеги. Колеги вимагають, аби правоохоронці уважно розслідували останні 2 – 3 години життя Полякова.

Про таку позицію розповів член депутатської групи “За Майбутнє” Тарас Батенко в ефірі 24 каналу.

На його думку, у цій смерті є багато незрозумілих моментів.

Правоохоронці заявили, що смерть могла наступити через змішання алкоголю і наркотичних засобів. Однак якщо це й так – колеги покійного впевнені, що Поляков не сам до такого вдався.

“Антон не вживав ніяких наркотичних засобів. Я прошу журналістів та звичайних людей не хайпувати та не маніпулювати на цій темі”,

– сказав Батенко.

Він стверджує, Поляков майже до опівночі був на зв’язку.

Також Батенко відмітив, у нардепів був непростий парламентський тиждень напередодні смерті Полякова.

“Він важко переживав засідання, яке було провалене представниками монобільшості. Він 3 місяці збирав підписи, щоб поставити на порядок денний питання щодо пенсійного забезпеченя. Ці питання були провалені у сесійній залі”, – розповів Батенко.

Нардеп впевнений, що ця ситуація відбилась на психоемоційному стані Антона Полякова. Він так переживав через те, що не може достукатися і виступити з трибуни.

“Звичайно, емоція була високою. Не виключаю, що він міг ввечері вжити щось для самозаспокоєння. Однак щоб вдаватися до таких крайніх випадків (наркотиків) – ми в це не віримо”, – підсумував Батенко.

Цікаві деталі повідомляють й джерела журналіста, та за сумісництво народного депутата VIII скликання, Ігоря Мосійчука з Нацполіції у справі про вбивство народного депутата Антона Полякова.

За його інформацією таксі в якому пізніше патрульні знайшли напівживого, вмираючого Полякова викликала третя особа яка сиділа за столом з Антоном і Русланом Джамбуїловим. Він знав таксиста, набрав його по телефону і попросив поїздити за автомобілем Джамбуїлова а потім забрати Полякова…

Вартує зазначити, смерть нардепа Антона Полякова могла бути навмисним вбивством, заявив політичний експерт Геннадій Дубов в програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24”. Так він прокоментував результати експертизи, яка виявила в крові депутата метадон.

“Обставини говорять скоріше на користь версії навмисного вбивства. Дуже дивний препарат — метадон, це синтетичний наркотик, який використовується в тому числі для лікування героїнових наркоманів чи інших опіатних наркоманів. Він випускається промисловим способом, і його, з моєї точки зору, набагато важче знайти, до того ж не прийнято в тих колах серед людей, які приймають наркотичні речовини, саме це. Це скоріше про людей з підворіття. А народний депутат — це дуже дивно. Я не виключаю, що могли таблетку кудись підкинути, в їжу або напої, і сталося те, що сталося”, — сказав він.

Експерт допускає, що це може бути пов’язано з політикою, хоча є сумніви.

“Перше, що спадає на думку, коли мова йде про смерть народного депутата, що це може бути пов’язано з його політичною діяльністю. Хоча, з іншого боку, все одно незрозуміло. Те, що він робив різкі заяви — так купа депутатів робить ще більш різкі. Все, слава бог, живі-здорові. А то, що Поляков говорив про конверти з грошима – так про це тільки ледачий не говорить”, — сказав він.