Погода в Україні з 1 серпня погіршиться – очікується різке похолодання і дощі. Про це повідомляє Наталія Діденко в Facebook.

За даними синоптика, погода в Україні погіршиться вже завтра, 31 липня. Так, завтра температура повітря на Півночі і Північному Сході опуститься до + 18 + 22 градусів.

“У більшості областей протягом дня буде комфортно, + 22 + 27 градусів. На півдні України, на Закарпатті, в Дніпрі і районах, в Кропивницького і околицях, в Донецькій області ще втримається спекотна погода, + 27 + 32 градуси. Однак уже 1 -го серпня і тут посвіжішає на 3-6 градусів”, – відзначає Діденко.За словами синоптика, короткочасні дощі з локальними грозами в середу пройдуть в західних областях, на Сході та місцями в Дніпропетровській області. У більшості областей істотні опади малоймовірні.

“У Києві протягом дня очікуються комфортні +24 градуси, сонечко і білі хмарки. Далі спеки в Києві не передбачається”, – повідомила Діденко.

Так, 1-го серпня температура повітря опуститься до + 18 + 20 градусів, але потім погода вирівняється, буде десь в межах + 22 + 26 градусів.‡агрузка...