Сьогодні колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі зібрав 1.5-2 тисячі людей на мітинг у центрі Києва під назвою "Остання зима цього парламенту".

У центрі Києва, біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу в Музейному провулку, проходить мітинг прихильників "Руху нових сил" і одного з його лідерів Міхеїла Саакашвілі, повідомляє Корупція. інфо

Спочатку він розкритикував "сірі обличчя" міністрів, а потім "пройшовся" по нардепах.

"Їх щупальці дотягуються до достатньої кількості депутатських пультів, щоб продовжувати грабувати далі.

640x387-2

За його словами, "ці бариги", які "на очах у всіх крадуть все, до чого руки дотягуються" кинули Україну в "коло корупції".

Люди кричать "Банду – геть".

В акції беруть участь кілька сотень людей. Вони тримають прапори України і Євросоюзу.

640x387-3

Мітинг проходить під гаслом "Остання зима цієї Ради". Організатори роздають буклети з розділами "100 невиконаних обіцянок Ради" і "Наші вимоги".

Учасники акції вимагають заборонити політичну рекламу на телебаченні, зняти таємний мораторій на реєстрацію партій, змінити главу і склад Центральної виборчої комісії, не дозволяти балотуватися тим, хто голосував за диктаторські закони, скасувати мажоритарну систему виборів і заборонити переобиратися в парламент прогульникам і "кнопкодавам".

640x387

Майданчик біля пам'ятника Чорноволу заповнена людьми. Учасники мітингу тримають плакати з назвами міст ("Харків", "Вінниця", "Херсон") і з висловленням підтримки Міхеілу Саакашвілі.

Нагадаємо, 19 листопада екс-глава Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що разом з активістами визначився з назвою свого політичного проекту – "Рух Нових сил".

540x960

11 листопада Саакашвілі оголосив про створення нової політсили.