В окупованому Криму в курортному місті Ялта спалахнула масштабна пожежа в лісі.

Про це у Twitter повідомила блогер RoksolanaToday&Крым, опублікувавши фото з місця НП. У мережі інші користувачі розповіли, що кілька годин пожежа ігнорувалася рятувальними службами.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Пожежа виникла в другій половині дня 11 серпня, близько 16 години. До моменту виклику екстрених служб вогнем була охоплена площа 2,5 тис. Квадратних метрів (0.25 га), а до вечора пожежа розповсюдилася на 1,5 га. Місцеві пожежні заявили, що не можуть під'їхати до вогнища спалаху, оскільки горять ліси на крутому гірському схилі. Пожежну авіацію не задіяли, посилаючись на сильний вітер швидкістю 15-20 м / с. Пожежні визнають, що є загроза поширення вогню на лісовий масив вгору по схилу."Пожежна техніка під'їхати близько не може – машини стоять на відстані 100-150 метрів від кромки вогню. Співробітники гасять вогонь за допомогою ранцевих вогнегасників та підручних засобів", – написала пізніше блогер.

Відзначимо, в цей час у місті проходив концерт, який у мережі назвали "бенкетом під час чуми". "Ті, що скачуть у кокошниках на тлі згарища до небес, – я так собі останнє коло пекла і уявляла! Вщент спалять Крим, тварюки!" – додала блогер.