Колишній керівник передвиборчої кампанії Джона Маккейна Рік Девіс зачитав його останнє звернення у Капітолії штату Аризона у Фініксі.

У ньому політик закликав американців «не ховатися за стінами» та піддав критиці політику Дональда Трампа, – повідомляє ВВС.

Американський народ є «нацією ідеалів, а не крові та ґрунту», йдеться у зверненні сенатора, який помер від пухлини головного мозку 25 серпня.

«Ми допомогли визволити більше людей від тиранії та бідності, ніж колись в історії. Ми послаблюємо нашу велич, коли ми плутаємо наш патріотизм з міжплемінною ворожнечею, що посіяла обурення та ненависть й насильство у всіх куточках земної кулі», – написав в останньому зверненні Джон Маккейн.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

«Ми послаблюємо її, коли ховаємось за стінами, а не руйнуємо їх, коли ми сумніваємося в силі наших ідеалів, замість того, щоб довірити їм бути великою силою для змін, якою вони завжди були», – додав сенатор.Джон Маккейн також закликав американців не впадати у відчай через труднощі в країні. «Ми ніколи не здаємося, ми не ховаємося від історії, ми творимо історію», – говориться у зверненні. 

Окрім того, президента США Дональда Трампа не буде на церемонії поховання сенатора Джона Маккейна.

Про це також повідомив журналістам помічник покійного сенатора Рік Девіс.

"Президент не буде присутнім на траурній церемонії, наскільки мені відомо. Це просто факт", – сказав Девіс.

За словами Девіса, на траурній церемонії у Ротонді Капітолію США в п'ятницю буде присутній віце-президент США Майк Пенс. Сама церемонія поховання відбудеться на вихідних.

Колишні президенти США Джордж Буш-молодший і Барак Обама виступлять на заходах на честь Маккейна в Вашингтоні, а колишній віце-президент Джо Байден матиме слово під час церемонії в Феніксі в четвер.

Маккейн, будучи критиком Дональда Трампа, сам раніше заявляв, що не хотів би присутності американського президента на своєму похороні. Трамп під час виборчої кампанії заявляв, що Маккейн не був "героєм війни", оскільки потрапив в полон у В’єтнамі, а "герої в полон не потрапляють".‡агрузка...