З партії “Голос” продовжують виходити нардепи. З такою заявою виступили 7 народних обранців. Загалом десятеро відмовились брати участь у з’їзді політсили, пише 24 канал.

Про це розповіла нардепка Юлія Клименко.

Разом з нею про вихід з партії повідомили Ярослав Юрчишин, Соломія Бобровська, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Роман Лозинський та Володимир Цабаль.

Загалом десятеро народних обранців відмовились брати участь у з’їзді “Голосу”, пише УНН.

Фактично весь склад об’єднання “Справедливість”. Просто троє зі складу об’єднання не були членами партії до цього, – сказав Юрчишин.

Серед тих, хто не був присутній на з’їзді, – Андрій Шараскін, Наталія Піпа та Галина Васильченко.

Голос розвалюється, пише Телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА.

Який жах. «Партія 1%», як же ми без неї. Зате скільки пафосу, зарозумілості у її членів. Перепалки, виходи, звинувачення. 99% з цих доходяг скоро в політиці ми не побачимо. Перехід в проект Притули не рахується. Могли стати конструктивною опозицією російської агентури в патріотичному таборі, такий як Порошенко. Але закінчують як пасажири, які повірили у свою унікальність.

Раніше об’єднання “Справедливість” створила половина з 20 членів фракції “Голос” у парламенті. Туди увійшли парламентарі, незадоволені керівництвом політичної сили.

Депутати невдоволені керівництвом Кіри Рудик
Депутати, які заявили про вихід з партії, головною причиною назвали саме політику голови Кіри Рудик. Як зазначив Юрчишин у дописі у фейсбуці, ще кілька місяців тому підіймали тему про обрання нових очільників політсили. Проте до жодної з вимог не дослухались.