У минулому році світ шоу-бізнесу приголомшило грандіозне зіркове розлучення. Після 20 років шлюбу розійшлися боксер В'ячеслав Узелков зі своєю дружиною Мариною Боржемською-Узелковою.

Вони вважалися ідеальною парою. Разом були тренерами проекту "Зважені та щасливі" і для учасників були прикладом для наслідування. Своє розлучення вони приховували до останнього, та й після розлучення так і не назвали причину розставання.

Зараз кожен живе своїм життям і займається улюбленою справою. Марина, до речі залишилася тренером "Зважених", а ось В'ячеслав пішов з проекту.

А днями відбулася радісна для Марини новина, якою вона вирішила поділитися.

«Я давно хотіла повернути собі своє прізвище, і ось в кінці травня отримала новий паспорт. Тепер я офіційно Боржемська. Є паспорт, є права, і я замовила закордонний паспорт. Всі документи, які у мене були на подвійне прізвище, я перевела на своє», – поділилася Марина.

Ну що ж, тепер Марина повністю позбулася колишнього чоловіка і може сміливо шукати собі нового коханого. Відзначимо, що колишнє подружжя не були ні разу помічені за спілкуванням після офіційного розлучення.