Водій автомобіля Hummer Кирило Островський, який насмерть збив 10-річну дівчинку на бульварі Лесі Українки в Києві, навіть не намагався допомогти їй. Замість цього він спробував втекти відразу ж після аварії.

За словами свідків трагічної ДТП, і сам Островський, і його адвокати на суді з обрання запобіжного заходу дали неправдиві свідчення.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

"Я йшов по Лесі Українки – і сам момент удару бачив. Після того, як машина ударила дитину, почувся тріск і крик матері. Видовище було жахливе. Я зразу ж став викликати медиків, тому що побачив, що справи кепські. Водій з місця ДТП поїхав зразу вниз по Лесі Українки. Він навіть не виходив з машини після аварії, не підходив до дитини", – переказав події очевидець Арсеній.Таку ж інформацію надала і ще один свідок на ім'я Ганна, яка бачила наслідки аварії з вікон своєї квартири.

"Тут не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що з місця ДТП він поїхав, адже аварія трапилася біля аптеки, а від неї до "Паруса" (бізнес-центр на вул. Мечникова, 2. – Ред.), де машину затримали, щонайменше метрів 200. Я не бачила сам удар, але чула жахливий крик жінки", – пояснила вона.

Також Ганна спростувала слова водія про те, що побачити дитину на переході йому нібито завадила припаркована вантажівка. За словами очевидиці, таких машин на місці аварії не було.

Як писали, зразу після скоєння ДТП Островський почав поводитися неадекватно і проклинав всіх, хто намагався його затримати.