На Львівщині чиновниця через безпідставні соцвиплати «видурила» понад 600 тис грн.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками слідчого управління викрили провідного фахівця одного з районних центрів зайнятості, яка організувала схему розкрадання бюджетних коштів через безпідставні виплати соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області, розповідає Корупція. Інфо

Як встановили правоохоронці, посадовець від імені суб’єктів підприємницької діяльності видавала довідки про доходи, у які вносила неправдиві відомості про прийняття та звільнення з роботи, а також робила неправдиві записи у трудових книжках громадян, які фактично не працювали у цих підприємців.

Такі довідки надавали громадянам підстави отримувати державну соціальну допомогу як малозабезпеченим сім'ям. У такий спосіб більше ніж вісімдесят чоловік безпідставно отримали соціальної допомоги на суму понад шістсот тисяч гривень.

 Правоохоронці повідомили чиновниці про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 (шахрайство) КК України. 

Санкція статті передбачає покарання – штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на термін від одного до двох років, або обмеження волі терміном до п’яти років, або позбавлення волі до трьох років.

 Досудове розслідування триває.