Скандальний заарештований депутат Надія Савченко написала лист, в якому розповіла свою думку про затримання 15-ти річного хлопця, який планував «стріляти депутатів», передає Корупція.Інфо

Фотографії листа були опубліковані на сторінці Надії в соціальній мережі Фейсбук.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

У зверненні до українців, Надія розповіла про ситуацію, яка сталася 19 червня в Києві. Нагадаємо, що тоді недалеко від Верховної Ради правоохоронними органами був затриманий 15-ти річний хлопець. У нього вилучили карабін, кілька кастетів, ножі і димові шашки.

На питання поліції про те, куди хлопець прямував з таким арсеналом, він заявляв, що йшов «стріляти депутатів».

Надія в своєму листі заявила, що у хлопця просто загострене почуття справедливості, і, на її думку, це прекрасно.

Сьогодні в новинах почула, що поліція затримала 15-річного хлопця, який взяв батька рушницю і пішов стріляти депутатів. Ось і полетіли перші ластівки … які скоро підростуть і перетворяться в соколів … Той прекрасний вік гарячої крові і відкритості душі. Тоді, коли почуття справедливості найбільш загострені, – йдеться в повідомленні Савченко.

Нардеп вирішила згадати і себе в цьому віці, розповівши, що тоді хотіла «перевернути світ». Крім цього, вона зазначила, що кожен українець повинен проявляти такої «запал».

"Мало кому вдається зберегти такий юнацький запал в 30 і в 40 років. Але, якщо ми будемо мати націю, яка в собі це збереже, то така нація і народ будуть непереможними Я вірю, що майбутнє українців буде тією сторінкою і тим періодом в історії Україна, яким ми будемо пишатися! ", – переконана Савченко.