У ніч на 3 березня 2017 року у Вінниці невідомі спалили автомобіль депутата міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Дмитра Уманця, передає Корупція.Інфо

Популярне: Терміново: “Приватбанк” попередив українців про нову небезпеку, прочитайте, щоб не попасти на шахраїв

Про це повідомив очільник Вінницької обласної «Свободи» Олексій Фурман, інформує прес-служба політсили.

Водночас він наголосив, що націоналісти переконані у причетності до підпалу місцевої влади, адже Дмитро Уманець постійно викривав її зловживання.

Машину свободівця було припарковано біля будинку, де він мешкає. Поряд із нею стояло ще з десяток автівок, однак жодну з них зловмисники не зачепили. Олексій Фурман переконаний, що підпалювачі діяли цілеспрямовано, аби помститися націоналістові за його антивладну діяльність.«Дмитро Уманець – один із найактивніших депутатів міської ради, який упродовж півтора роки своєї каденції викривав усі зловживання в діяльності влади. Вочевидь, підпал автомобіля – це помста за його активну позицію. Вони не могли йому зробити нічого, окрім як таку капость. Ми повністю покладаємо відповідальність за підпал на владу», – заявив голова Вінницької «Свободи».

Водночас він додав, що свободівці вимагають невідкладного розслідування злочину.

«Сьогодні наші депутати міського й обласного рівнів ідуть до начальника поліції з вимогою знайти підпалювальників авто, якщо це зробили не вони самі. Дуже прикро, що влада діє старими методами банди Януковича до неугодних собі. До того ж, та влада, яку на її місце фактично привели ми, свободівці», – додав Фурман.