Різке здорожчання газу на українських заправках пов'язано з обмеженнями з боку Росії, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Може собі дозволити”: Марина Порошенко вразила українців вишиванкою ніжного кольору, зшитою на замовлення. Очей не відвести!

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав екс-топ-менеджер "Укргазвидобування" Олексій Тамразов.

"Всі постачання скрапленого газу з Росії давно монополізовані компаніями, пов'язаними з Медведчуком або Курченком. Або ними двома, неважливо. Як і постачання дизельного палива з Росії. І не стільки завдяки СБУ, яка внесла свій внесок у створення проблем незалежним постачальникам газу в певний період , а завдяки російській ФСТЕК (Федеральна служба з технічного та експортного контролю). служба не видає дозволу на експорт з Росії нікому, крім потрібних компаній", – написав він.За словами експерта, в серпні на ремонт зупинилися кілька заводів у Росії і у монополістів імпорту в Україну виник дефіцит, який спровокував різке підвищення вартості газу. До того ж, в Білорусі завод зупинився на ремонт.

 Також він пояснив, що ціну на газ підняли, щоб знизити попит.

Тамразов стверджує, що мітинг під СБУ, який збирає нардеп від БПП Сергій Лещенко, не вплине ніяк на російський ФСТЕК. За словами експерта, ціна на скраплений газ опуститься незалежно від мітингу.

Zapfpistole in Tankoeffnung eines Autos