Роман Насіров, якого раніше усунули від посади голови ГФС, отримав нову посаду. За інформацією організації, сьогодні, 17 квітня, Роман Насіров став новим президентом Федерації Дзюдо, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Страшне ДТП з поїздом у Києві! ВІД побаченого кров холоне в жилах (ФОТО 21+)


У столичному готелі «Національний» відбулася звітно-виборна Конференція ФДМ, у роботі якої взяли участь делегати з 23 регіонів нашої країни», — йдеться в повідомленні ФДМ.

Кандидатуру нового президента Романа Насірова підтримали 22 делегати конференції.

Нагадаємо, Насірову закидають неправомірну розстрочення податкових боргів підприємствам нардепа Олександра Онищенка та нанесення збитків державі на 2 млрд гривень. Він перебував за ґратами, поки його дружина не внесла заставу у розмірі 100 мільйонів гривень.

Вже перебуваючи на волі, Насіров зажадав переглянути обрануий йому суддею Солом'янського районного суду Олександром Бобровником запобіжний захід у вигляді арешту із заставою в 100 млн грн.

Сталося це після того, як проект Автомайдану PROSUD повідомив, що суддя Бобровник, який розглядав справу Олександра Насірова, п'є на робочому місці та бере хабарі прямо в кабінеті.

У день арешту «Феофанія» поставила Роману Насирову діагноз «інфаркт міокарда». Цей діагноз підтвердило і Державне управління справами, де нібито замовили експертизу фахівцям з Німеччини. Однак німецькі лікарі спростували заяву ГУД про діагноз Насірова.