Набирає обертів скандал навколо батька-педофіла, люди збираються на протести, передає Корупція.Інфо

У Чернігівській області набирає обертів скандал навколо жахливої історії в родині села Мильники, Ніжинського району, де батько-педофіл до смерті закатував свою дворічну дочку і довів до лікарні її п'ятирічну сестру.

Популярне: "Ех, Надя, що ти накоїла…": Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

Ця трагедія настільки шокувала українців, що 26 березня вони вирішили зібратися з протестом під гаслом "Стоп насильство" в центрі Ніжина, повідомив у своєму Facebook активіст Сергій Мазур.

"Кілька днів назад відбувся похорон дворічної дівчинки. Винуватцем трагедії став її батько Назар Красуль. Дитя загинуло в результаті множинних зґвалтувань і тортур. У дівчинки понівечене тіло, травма голови, розірваний ротик і статеві органи", – повідомив він.

Також Мазур додав, що друга дочка Красуля, п'ятирічна дівчинка, у тяжкому стані перебуває в лікарні – її також били і ґвалтували.

"Мати-алкоголічка на дії садиста ніяк не реагувала і навіть сприяла його "бажанням". Останні три місяці дівчаток, за словами сусідів, взагалі не випускали з будинку. Страшно уявити, що з ними робили весь цей час", – підкреслив він.

Крім того, за словами активіста, "соціальні служби такі умови існування дітей вважали нормальними, а безліч прохань врятувати дітей і позбавити вбивць батьківських прав ігнорувалися".

"Мати досі не позбавлена батьківських прав, а соцслужби і керівництво району намагаються всіма силами зам'яти справу", – заявив Мазур.

Активіст заявив про підготовку мітингу протесту, на якому будуть висунуті вимоги:

1. Ексгумації тіла дитини і проведення незалежної експертизи із залученням експертів з обласного центру.

2. Позбавлення матері батьківських прав і залучення її до відповідальності як співучасниці тяжких злочинів.

3. Довічного ув'язнення для Назара Красуля.

4. Звільнення і залучення до відповідальності директора Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Ця історія підняла хвилю обурення в соціальних мережах: люди шоковані трагедією, а багато хто підтримав вимоги активістів.