4682b72------

Вищий господарський суд залишив мисливські угіддя площею 30,8 тис. га у користуванні ТОВ "Мисливсько-рибальський клуб "Ярик".

Про це свідчить постанова суду від 6 жовтня, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Наші гроші".

Як зазначається, у лютому 2012 року Київська облрада припинила право користування вказаними угіддями Дубраво-Ленінському мисливському господарству Центральної ради товариства військових мисливців і рибалок збройних сил України і надала їх у користування ТОВ "Мисливсько-рибальський клуб "Ярик".

На підставі цього рішення київське Управління лісового та мисливського господарства уклало із фірмою договір, за яким клуб "Ярик" отримав у користування до 2061 року угіддя в межах Макарівського та Бородянського районів Київщини.

Наприкінці 2014 року обласна прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсними рішення облради і укладений з фірмою договір.

У березні цього року суд першої інстанції задовольнив позов прокуратури, виходячи з того, що облрада ухвалила рішення за відсутності згоди більшості більшості сільрад, на ділянках яких знаходяться угіддя.

Довідка: Засновниками ТОВ "Мисливсько-рибальський клуб "Ярик" є Костянтин Бабак, Костянтин Згара, а також партнер екс-нардепа Віктора Лозинського Вачаган Ростомян, член януковичівського клубу "Кедр" генерал-майор Василь Сапко (має найбільшу частку) і екс-депутат облради Володимир Забела. Керівником фірми є Віктор Євтушенко.

Вачаган Ростомян пов’язаний з Артуром Ростомяном, на якого після втечі Януковича було переоформлено нерухомість біглого президента на Оболоні.