У місті Полтаві затримано військовослужбовця Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Держприкордонслужби та його спільника – колишнього військовослужбовця ДПС України, за вимагання та одержання неправомірної вигоди. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"За попередньою інформацією, особи вимагали та отримали 1250 доларів США від громадянина України за допомогу в легалізації статусу іноземних громадян на території України. Після отримання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США, службову особу та її спільника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затриманим готується повідомлення про підозру, проводяться інші першочергові слідчі дії", – йдеться у повідомленні.

Наразі проводиться розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди – ред.), затриманим особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.