Керівник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області і його спільники вимагали і отримали $4,5 тис. хабара за узгодження документації.
 
Під час отримання хабара був затриманий керівник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у Херсонській області. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, 16 листопада.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
"Сьогодні Генпрокуратура разом з департаментом "К" Служби безпеки України на гарячому затримала керівника ДАБК Херсонської області, його спільників – головного інспектора і керівника приватного підприємства, які вимагали і отримали $4,5 тис. за узгодження документації", – написав Луценко.
  
Він підкреслив, що на нараді у віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка дав обіцянку: кожна заява про вимагання хабара чиновниками державної архітектурно-будівельної інспекції буде жорстко відпрацьовуватися.

Раніше за вимагання і отримання хабара у Вінницькій області затримали голову Козятинської районної ради і посередника, який мав передати гроші. А до цього в Миколаєві на хабарі затримали чиновника міськради. Підозрюваний, за даними прокуратури, вимагав від місцевого бізнесмена 5 тисяч доларів за продовження договору.