Учасник знаменитого шоу "Х-Фактор" і "Україна має талант" Ярослав Ромашов був засуджений за вбивство родича на прохання його дружини.

За даними правоохоронних органів Ярослав Ромашов, житель Чернігівської області отримав сім років в'язниці за вбивство дідуся своєї дружини. В день трагедії дружина попросила чоловіка "заспокоїти" пенсіонера, який голосно стогнав. Ромашов, в свою чергу, сильно його побив. 82-річний Микола Дворниченко від отриманих травм помер в березні 2018 року в місті Борзна від набряку головного мозку.

Під час дослідження його тіла були виявлені сліди насильства: садна, синці на обличчі, переломи ребер і носа. Ярослав Ромашов, який проживав на той момент з онукою загиблого в його будинку, став головним підозрюваним.

Раніше хлопець навчався в столичному вузі і брав участь в талант-шоу "Караоке на Майдані" та "Україна має талант". У 2015 році Ромашов виступив на Х-фактор, але не зміг пройти в шоу. Один з наставників шоу, продюсер Ігор Кондратюк тоді охарактеризував хлопця, як артиста з категорії "ви нічого не розумієте".