Так, з наближенням до опалювального сезону все актуальнішим стає питання отримання субсидії на оплату комунальних послуг. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, серед іншого, її отримання буде залежати і від доходу сім’ї, яка претендує на знижку.


При цьому конкретної суми, яка завадила б отримати субсидію, не існує. Повідомляється, що в кожному випадку питання отримання субсидії вирішується індивідуально.

Наприклад, якщо в сім’ї двоє осіб, а доходи складають 20 тисяч гривень, то субсидію вони, швидше за все, не отримають. Однак якщо спільний дохід сім’ї з 5-7 осіб становить ті ж 20 тисяч гривень, то отримати знижку цілком реально.

Існує єдина формула розрахунку, яку застосовують для вирішення питання щодо надання субсидії. Середньомісячний дохід сім’ї на кожного члена сім’ї прирівнюється до прожиткового мінімуму. На підставі цих даних обчислюється відсоток платоспроможності всієї родини.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Навіть якщо людина живе сама і отримує 20 тисяч гривень, вона може звернутися за субсидією. Використовуючи формулу, її платоспроможність буде оцінена приблизно в 80%.

Сім’я з 6 чоловік з таким же рівнем доходу буде мати відносно набагато менший відсоток платежу. Саме вони, швидше за все, отримають знижку на оплату комунальних платежів.

Як повідомлялося, вже до кінця 2018 року в Україні повинні вирости пенсії для деяких категорій населення, зокрема мова йде про людей з великим трудовим стажем. Цієї осені в законодавстві може з’явиться зміна, яка врегулює питання перерахунку пенсій для людей з великим страховим стажем.

Але ситуація поки впирається в те, що дефіцит ПФ становить приблизно 140 мільярдів гривень. Адже пенсії доведеться підвищити для близько 3 мільйонів чоловік. До цього числа входять медичні працівники, колгоспники і ті, хто частину зарплати отримував у конверті.