Херсонські кореспонденти телеканалу "ТСН" провели журналістське розслідування жахливої трагедії у Скадовську і дізналися нових моторошних подробиць.

Нагадаємо, в курортному Скадовську в орендованій квартирі у понеділок, 8 липня знайшли мертвими матір і двох її неповнолітніх дітей.

Загиблими виявилися 34-річна жителька Херсона Ольга Буніна та її сини 7 та 9 років.

У Херсоні жінка мала рієлторськоє агентство з продажу нерухомості. З чоловіком – розлучилася. Саме колишній чоловік, який приїхав відвідати дітей, і знайшов тіла загиблих.

Мати з двома синами приїхали на відпочинок з Херсона. Оселилися в будинку всього в 500 метрах від моря. Незабаром після приїзду їх знайшли мертвими: у жінки – поліетиленовий пакет на голові. Її мертві сини лежали поруч.

Власник житла, яке орендувала сім'я, місцевий житель, який придбав квартиру, щоб здавати її. На маму з двома хлопчиками ніхто не звернув уваги, бо в цей час в курортному містечку чимало гостей. "Тут у багатьох квартирах живуть відпочиваючі. Але хто вони – ми не знаємо…", – говорять місцеві жителі.

У день загибелі матері з синами ніхто не бачив. У квартирі, кажуть сусіди, було тихо. Тіла виявив колишній чоловік загиблої. Як стало відомо, він приїхав на море провідати дітей. Мовляв, довгий час не міг з ними зв'язатися.

"Під час огляду на тілах загиблих видимих тілесних ушкоджень виявлено не було. Наявні ознаки асфіксії у жінки. Трупи направлені в бюро судово-медичної експертизи для встановлення причин смерті", – розповіла прес-секретар ГУНП в Херсонській області Ірина Атаманенко.

За попередніми даними експертів, спочатку померли діти, а потім – мама. Стало відомо, що померла страждала від депресії. Домом, де сталася трагедія, ходять чутки: "Кажуть, що вона отруїла дітей. Діти заснули, а вона одягла мішок на голову і задушилася сама…".

Правоохоронці опитують мешканців мікрорайону. Вилучають відео з камер відео-спостереження. Від чого загинули мама і діти, обіцяють розповісти тільки після судмедекспертизи. Попередньо – на тілах слідів боротьби або насильницької смерті не виявлено.