«Львівавтодор» спільно з активістами розробили спеціальні наліпки на зупинки, за допомогою яких за наявності будь-якого мобільного телефону кожен охочий зможе дізнатися, за скільки хвилин на зупинку прибуде громадський транспорт. – повідомляє Корупція.Інфо

На наліпках зображені назва зупинки, індивідуальний QR-код та код зупинки. Завдяки цьому інформацію про прибуття транспорту можна отримати, не завантажуючи на жодні додатки та через найпростіший телефон.

Розробили такий формат як тимчасову альтернативу електронним табло, які планують облаштувати до 2020 року на всіх зупинках в місті.

Отож, є чотири способи дізнатися час прибуття громадського транспорту:

SMS-повідомлення

«На кожній наліпці є код зупинки. Написавши повідомлення з цим кодом на номер 2214, у відповідь Ви отримаєте SMS з часом прибуття транспорту», – розповів Олег Береза.

Саме завдяки підтримці ЛКП «Львівавтодор» скористатися послугою можна з будь-якого мобільного телефону.

QR-код

Щоб скористатися цим варіантом, потрібно мати смартфон та під’єднання до інтернету. Зчитавши з наліпки QR-код, перейдете за посиланням з інформацією саме для цієї зупинки.

Сайт lad.lviv.ua та код зупинки

Якщо не можете зчитати QR-код, але маєте смартфон з під’єднанням до інтернету, заходьте на сайт lad.lviv.ua та введіть у спеціальному віконці написаний на зупинці код.

Сайт lad.lviv.ua та увімкнена геолокація

Цей варіант спрацює і без наліпки. Увімкніть на телефоні визначення вашого місцезнаходження (геолокацію) та зайдіть на сайт lad.lviv.ua. На карті оберіть потрібну вам зупинку.

Наліпки уже виготовили для кожної зупинки та поступово розміщуватимуть їх у павільйонах. «На жаль, це не вдасться втілити на всіх зупинках, адже на деяких наразі просто немає місця для цього, а клеїти на самі знаки – не варіант», – розповів Мирослав Голяк, web-розробник, співініціатор проекту.