У Москві на проспекті Сахарова проходить мітинг під гаслом “Досить Путіна“ Як передає Politeka, в мітингу беруть участь декілька тисяч людей. Біля місця проведення акції встановлені тимчасові металеві огорожі, вхід тільки після огляду поліцейських, – передає Корпуція Інфо

Популярне: Що коїться в сім’ї Порошенків? Футболка сина, ще квіточки в порівнянні з паспортом невістки! Слова, які потрясли всю Україну!(ФОТО)


Акція присвячена п’ятій річниці масових протестів 6 травня 2012 року в російській столиці, які пройшли перед третьою інавгурації Путіна на пост президента РФ і завершилися масовими заворушеннями. Після чого кілька десятків росіян отримали реальні терміни засудження.

Крім того на сьогоднішньому мітингу взяв участь активіст Ільдар Дадін, який прийшов на акцію протесту зі зв’язаним на плечах прапором України.


“Я відчуваю, що вина за ту кров, яка пролита моєю країною в Україні, лежить і на моїй совісті, як на громадянина Росії, який не зміг цьому запобігти”, – сказав Дадін.


Також на сцені був встановлений банер з написом: “Досить Путіна! Досить війни! Досить мракобісся! Досить репресій! Досить терпіти Кадирова!”. Однак його зірвали правоохоронці після вказівки людини в штатському.