Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на дописи у "Фейсбук" користувачів спільноти Lviv Travel Club, шахраї "розводять" туристів, здаючи їм у Львові квартири, яких не існує. – передає Корупція.Інфо

"Сьогодні була розмова по телефону з людиною, яка представилася, як власник багатьох квартир у Львові. Хотіла забронювати квартиру , як я взнала, не є його власністю і в нього немає домовленості з власником квартир , що він має право їх навіть пропонувати, але він виставляє іх , як своя власність. Дуже довго запевняв ,що треба скинути завдаток на карточку Приватбанк , так як він немає часу зустрітися. Обіцяв при поселенні взяти половину суми , а решта сума при виїзді— звучить привабливо!!! Вартість гарної в центрі квартири 600 грн на 31.12 а дальше по 400 грн– ну взагалі супер ціна– поведеться кожний, але ВІН немає права іх здавати і навіть пропонувати. Оголошення на ОLX.!!!Можливо ,що є і на Doba", – йдеться у дописі.

"Аферист -буде тримати з вами зв'язок до тих пір,поки ви не оплатите завдаток. За два дні до приїзду або ще менше він телефон виключає -для вас він поза зоною досяжності! Номер мобільного міняється і схема " кидалова " продовжується! Людина вміє переконати , що саме він власник і його репутація для нього важливіша ,ніж ці смішні, як для нього, гроші! Хочете беріть, а хочете -ні, то він і не наполягає -бо за ці гроші на вихідні на свята квартиру він здасть! Людина ведеться на низьку ціну і на умови, які аферист пропонує-бо дуже " солодкі" його правила", повідомив інший учасник спільноти.