Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко у своїй електронній декларації вказала всього лише кілька прикрас, серед яких її улюблені сережки з перлами та діамантами від бренду Cartier.

Якщо переглянути фото депутатки у мережі, стає очевидним, що саме у цих перлах вона з’являється найчастіше, пише Корупція. Інфо.

Сережки з білими перлинами з колекції Himalia Pearls коштують 7-7,5 тисяч доларів, тобто приблизно 196 тисяч гривень.

Як зазначають, такі ж сережки з білими перлинами з колекції Himalia Pearls коштують 7-7,5 тисяч доларів, тобто приблизно 196 тисяч гривень. Саме цю модель сережок вдягла княгиня Монако Чарлін у травні минулого року на хрещення своїх малюків.

Також серед коштовностей Тимошенко є сережки з перлами та дрібним камінням від японського бренду «Mikimoto». Імовірно, мова йде про сережки з так званими гаїтянськими перлинами та діамантами. Щоправда, достеменно визначити їхню вартість за фото – складно, адже вона може залежати від розміру перлини та коштовних камінчиків.

Також Тимошенко задекларувала два намиста з перлів, проте не вказала ані бренду, ані якихось подробиць. Однак, як зазначається, усім відомо, що Тимошенко є великою прихильницею прикрас від «Chanel».