Про це Юліана повідомила на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: Справжня м’ясорубка: Масштабна смертельна ДТП під Харковом, постраждалих важко порахувати. Просто ПЕКЛО на дорозі

Черкащанка Юліана Короченцева, яка цього року представляє Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт 2017» у Південно-Африканській Республіці, завоювала титул woman Mrs. Universe Mrs. BEAUTIFUL WOMEN.

Українка завоювала титул найкрасивішої жінки Всесвіту

«Дорогі друзі! Перші новини з конкурсної програми Місіс Всесвіт 2017!!! Сьогодні на офіційній церемонії вручення спеціальних титулів мене визнали найкрасивішою жінкою Всесвіту! Титул woman Mrs. Universe Mrs. BEAUTIFUL WOMEN журі вручили українці!» – написала Юліана в соцмережі.

Відомо, що Юліана Короченцева народилася в Черкасах. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепіано і загальноосвітню – із золотою медаллю, після чого вибрала професію співробітника правоохоронних органів. Юридична освіта Юліана отримала в Луганській академії внутрішніх справ на слідчо-криміналістичному факультеті, працювала в ОВС. Згодом вийшла заміж і народила двох дітей.

Юліана має досвід роботи на телебаченні і радіо, знімає короткометражні фільми та рекламу, пише статті, сценарії, організує культурні та освітні проекти для дітей, в тому числі благодійні заходи для дітей – вимушених переселенців із зони АТО.