Український уряд не збирається нічого робити з колишнім очільником Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі, якщо той приїде у Київ, передає Корупція.Інфо

Популярне: Невже це правда??? Тарута розповів шокуючі подробиці Ялтинської конференції і всю правду про жахливий вчинок Порошенка

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час форуму "Ялтинська європейська стратегія".

"Нічого. Я не знаю, що треба робити в таких випадках… Мені з такими людьми не по дорозі – я прийшов створювати, будувати, об'єднувати, а не руйнувати, роз'єднувати і створювати підстави для хаосу. У цьому наша відмінність. Я вважаю, що популізм – він є причиною дестабілізацією у нашій країні. Ми повинні залишити це позаду – в старій Україні. У новій державі повинна бути демократія, прагматизм і якісне управління", – наголосив він, натякнувши, що вважає Саакашвілі "популістом".

"Я розумію, як будувати дороги, як інвестувати в розвиток національної економіки, як створювати умови для нашої енергетичної незалежності, як готувати країну до суворих зим, я це розумію. А те, що робити з популістами, нехай це робить українське суспільство – я тільки можу сказати одне, що все, що я роблю, як прем'єр-міністр країни, спільно з моїм урядом, я буду робити для і заради українців", – сказав прем'єр і запевнив, що Україна дотримується міжнародного законодавства у сфері міграції, тому "ми не будемо робити нічого спеціального, присвяченого одній особі".

До того ж Гройсман зазначив, що не побачив фундаментальних успіхів у роботі Саакашвілі, коли він був головою адміністрації Одеської області.

"Я, до речі, багато в чому йому допомагав, будувати дороги допомагав, багато інших речей… В мене є певне розчарування його успіхами, на превеликий жаль. Я вважаю, що питання громадянства сьогодні стоїть виключно в юридичній площині. І, на мій погляд, в будь-якій демократичній країні потрібно пройти юридичний шлях для того, щоб визначити правовий статус", – додав він.

Окремо Гройсман заявив, що "нікому не дозволено, в тому числі й мені, влаштовувати хаос на державному кордоні суверенної держави, а тим більше, піднімати руку на українських прикордонників".

"Щойно ми підходимо до того, що у нас починає виходити щось реальне зробити – відроджувати економіку, робити модернізацію інфраструктури, перебудовувати інституції, робити якісь конкретні речі – завжди українські популісти використовують будь-який момент для того, щоби ввести країну в хаос", – зауважив глава уряду.