Російський консультант телеканалу "Інтер" Ігор Шувалов був видворений за межі України із забороною в'їзду на територію країни строком на 5 років, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Лучший Петя среди самых лучших Петь»: «Квартал 95» зробив «безвізову» пародію на президента. ПРОСТО РОЗРИВАЄ МЕРЕЖУ!

Про це 22 травня на своїй сторінці в Facebook написав радник глави МВС, народний депутат Антон Геращенко.

"Сьогодні російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу "Інтер", шеф відомої провокаторки Марії Столярової – Ігор Шувалов був видворений українськими прикордонниками за межі України із забороною в'їзду терміном на 5 років", – написав він.
Геращенко пояснив, що за оперативними даними антиукраїнська діяльність Шувалова використовувалася спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу щодо висвітлення спеціально підготовлених і резонансних відомостей через засоби масової інформації.

"Зокрема щодо висвітлення в ЗМІ репортажів за звинуваченням керівництва нашої країни у військовому захваті влади в 2014 році, і сплановану акцію "Небесна сотня", – пояснив нардеп.

За словами політика, Шувалов також був причетний до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних і сучасних реформ в Україні і активно бере участь у "проекті просування Росії як єдиного нащадка" країни-переможця фашизму у Великій Вітчизняній війні" (а не у Другій світовій)".

Геращенко наголосив, що вперше, за рішенням СБУ під тиском Олександра Турчинова й Арсена Авакова видворила Шувалова з України у березні 2014 року, проте "під зустрічним тиском співвласників телеканалу "Інтер" на тодішнього голову СБУ Валентина Наливайченка, це рішення було скасовано".