У Авакова розповіли, коли запрацює дорожня патрульна поліція – повідомляє Корупція.Інфо

Уже влітку 2017 року на українських трасах з'явиться нова патрульна поліція

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на МВС.

Запуск дорожньої поліції планується на літо 2017 року. Кандидатів обиратимуть в два етапи. Для функціонування цього підрозділу планується задіяти 2600 співробітників, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху на трасах міжнародного та національного значення.

"Остаточний етап формування дорожньої поліції має завершитись в грудні 2017 року", – повідомив заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв.

Він зазначив, що до функціональних обов’язків співробітників дорожньої поліції буде віднесено забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема, поліцейські широко застосовуватимуть норми адміністративного законодавства. Також, вони реагуватимуть на всі прояви кримінального характеру, які виявлятимуть на ділянці патрулювання.

Крім того, Бушуєв запевнив, що керівництво Нацполіції не обмежується питаннями створення дорожньої поліції. За його словами, на сьогодні в парламенті зареєстровано ряд законодавчих змін, які мають дозволити поліції реалізувати проекти автоматичної фіксації правопорушень.

"Після прийняття цих законодавчих змін я вас переконую, що питання безпеки дорожнього руху буде реалізовано в більш якісній формі", – наголосив він.