Тримання під вартою – запобіжний захід щодо підозрюваного у вбивстві сімнадцятилітньої мешканки Вишнівця суд залишив без змін. Десятого липня відбулося слухання в апеляційному суді, передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж це коїться! Криміналістка СТБ довела до сліз і розпачу матір вбитої випускниці. Нові деталі обурюють!

Адвокат підозрюваного просив змінити тримання під вартою на домашній арешт. Проте головуючий суддя, зваживши на докази та свідчення, рішення залишив без змін. Шістнадцятилітній хлопець залишиться в ізоляторі тимчасового тримання.

Відбувся цього дня і брифінг начальника Головного управління в Тернопільській області Олександра Богомола. Він оприлюднив, відповідно до дозволу на розголошення даних досудового розслідування, перед журналістами результати двох молекулярно-генетичних експертиз, які проводилися у Вінниці.

– Хочу наголосити, що під час огляду місця події ми використовуємо одноразові номерні пакети для збору речових доказів. Все, що ми вилучили, направили у Вінницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. На експертизу слідчі передавали ніж, який вилучили на місці події, штани підозрюваного із залишками крові і запальничку.

Як повідомив Олександр Богомол, відповідно до результатів, на ножі та штанах експерти виявили сліди ДНК і підозрюваного, і вбитої дівчини. На запальничці жодних слідів не знайдено. Головний поліцейський краю заявляє, що будь-які інформації про причетність чи непричетність підозрюваного до вчинення цього злочину, про причетність інших осіб до даного вбивства ми готові розглянути, перевірити та прийняти або анонімно, або відкрито.

– Не добре, коли мешканці Вишнівця роблять свої висновки і нікого не хочуть слухати, а навпаки, починають уже цькувати родину загиблої.

Звернулася до правоохоронних органів і мама вбитої дівчинки. Жінка розповіла, що на неї здійснюється тиск. Дану інформацію перевірять відповідні служби і дадуть юридичну оцінку.