Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не вплине на вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг і їх не будуть переглядати до 30 квітня 2017 року. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це перед початком засідання уряду заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня субсидії не переглядатимуться, ті, що вже призначені", – цитує слова міністра Укрінформ.

Крім того, урядовець зауважив, що субсидії переглядатимуться під час перепризначення, проте пообіцяв, що сім'ї у зв'язку з підвищенням мінімальних заробітних плат не будуть віддавати за комуналку всі свої кошти, оскільки, за його словами, субсидії знову ж таки розраховуватимуться за формулою.

"Якщо сім'ї добавлять, скажімо, 500-600 гривень, то вона витратить з цієї суми за житлово-комунальні послуги десь 100-120, до 150 гривень, а не всі 500-600 гривень, вираховуватиметься по формулі", – додав міністр.

Міністр також зазначив, що на сьогодні вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 6 млн 700 тисячам домогосподарств і ще 400 тисяч подали документи і очікують на ухвалення рішення.