Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із військовою прокуратурою Львівського гарнізону Західного регіону України викрили схему системного одержання неправомірних вигод у процесі проведення процедури сертифікації автотранспорту увезеного з-за кордону. Схему організував 45-річний керівник Львівської філії органу із сертифікації продукціі та послуг. Про це повідомляє Управління захисту економіки у Львівській області, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Сьогодні, 16 вересня, посадовця затримали правоохоронці під час отримання ним чергової неправомірної вигоди у розмірі 750 доларів США та 5 тисяч гривень за сприяння у виготовленні сертифікату “Євро 5” на автомобіль, який фактично відповідає нормам “Євро 4”.Слідчими військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України відкрито кримінальне провадження. Вирішується питання щодо затримання хабарника у порядку ст.208 КПК України та повідомлення про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Окрім цього, у зловмисника правоохоронці вилучили ще 20 тисяч гривень готівкою. Зараз встановлюється причетність до їх отримання у якості неправомірних вигод за сприяння з аналогічних питань.

Нагадаємо, що це вже четвертий хабарник, викритий на Львівщині протягом цього тижня.