Раніше декларування цих коштів не було обов'язковим.

Також е-декларація показала наявність у Гройсмана і його дружини дорогих годинників: Audemars Piguet, Parmigiani, Boucheron, двох Rolex, двох Girard-Perregaux, двох Breguet, трьох Ulysse Nardin. Також задекларовано кілька ювелірних виробів: сережки, запонки, персні, повідомляє Корупція.Інфо

В електронній декларації докладно розписано доходи, раніше показані у звичайній декларації Гройсмана, його заощадження в банках, належна йому нерухомість.

Прем'єру, як і раніше, належать чотири земельні ділянки у Вінниці і селі Бохоники, два житлові будинки в Бохониках, кілька нежитлових приміщень. Прем'єр задекларував дві квартири у Вінниці і дві в Києві, у його дружини і дочки є по квартирі у Вінниці та Києві. Усі квартири належать Івану Бурлаці і Аліні Бурлаці, тому в старій декларації їх теж не було.Нагадаємо, що всі чиновники вищої ланки повинні подати декларації про доходи та активи через систему електронного декларування до кінця жовтня, а влада зобов'язана забезпечити вільний доступ громадськості до цих даних. Виконання цього зобов'язання – структурний маяк МВФ.

За тиждень до дедлайну е-декларацію подав тільки 31 нардеп.

grojsman-3

Офіційний сайт Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК), на якому до 1 листопада мають оприлюднити свої декларації про доходи українські чиновники, працює нестабільно через велику кількість запитів.