Найяскравішою подією 7-го змагального дня на II Європейських іграх став фінал в командних виступах легкоатлетів.

Збірна України взяла "золото", а гімн нашої країни викликав справжній фурор на стадіоні "Динамо" в Мінську.

Всі 18 легкоатлетів, які брали участь в битві і стояли на першому рядку п'єдесталу пошани, викликали овації трибун.

Відзначимо, що телеканал "Інтер", який є офіційним телетранслятором Ігор в нашій країні, відмовився показувати церемонію нагородження.

Нагадаємо, Українка Юлія Ткач завоювала "золото" в змаганнях по боротьбі Європейських ігор-2019, які в ці дні проходять в Мінську.У фінальній сутичці наша співвітчизниця, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг, здобула перемогу над менш досвідченою представницею Азербайджану 25-річною Ельмірою Гамбаровою.

Ткач зробила ставку на захист і не дозволила нічого зробити суперниці. У першому періоді українка отримала 2 бали за переворот, а в другому додала ще стільки ж, грамотно провівши контратаку.

В останні дві хвилини періоду Ткач спокійно нав'язала в'язку боротьбу і не дала нічого зробити Гамбарова, щоб врятувати становище. Ткач принесла збірній України перше "золото" Європейських ігор-2019 в боротьбі.

Крім того, чемпіонками змагань стала збірна України з легкої атлетики в комбінованій естафеті переслідування (дисципліна – нова динамічна легка атлетика). Наша команда випередила представників Німеччини та Білорусі.