Операцію по затриманню автомобіля проводили оперативники СБУ та патрульної поліції. У правоохоронців виникла підозра, що водій цього транспортного засобу, який виявився працівником Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, був у стані наркотичного сп’яніння.

В прес-групі управління СБУ в Рівненській області з цього приводу поки не багатослівні. Кажуть, що перед тим як озвучити більше деталей потрібно провести ряд експертиз.

Наразі можу сказати, що в автомобілі, за кермом якого був працівник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, знайшли два пістолети, – розповіла кореспонденту PRESS-ЦЕНТР офіцер прес-групи СБУ в Рівненській області Інна Ілючок, передає Корупція.Інфо. Попередньо – це газовий та для відстрілу гумових куль, однак остаточно це можна буде сказати лише після проведеної експертизи. 

Крім цього, за словами пані Ілючок, правоохоронці в автомобілі затриманого знайшли ще наркотичні речовини подібні на канабіс та первентин. Їх також направили на відповідну експертизу.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів».