Внаслідок вибуху у кафе "Сепар" в окупованому Донецьку окрім ватажка "ДНР" Олександра Захарченка був вбитий і його охоронець. Про це заявив "міністр охорони здоров'я ДНР" Олександр Оприщенко.

"За уточненими даними, в результаті терористичного акту, загинули дві людини: "глава Донецької народної республіки" Захарченко Олександр і його охоронець. 12 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості", – наводить його слова сайт терористів ДАН.

Читайте також: "Ми будемо приходити до вас мертві": найбожевільніші висловлювання вбитого у Донецьку Захарченка

За словами Оприщенка, загрози життю постраждалим немає.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. 

Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання.