f_12929707741418305575

Міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі радіо ЕРА ФМ повідомив подробиці сварки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на засіданні Національної ради реформ, що відбулась 14 грудня у Києва, передає Корупція.Інфо.

Міністр розповів, що голова Одеської ОДА М.Саакашвілі у принципі повністю схвалив ту логіку боротьби з корупцією, яку запропонував Кабінет міністрів України.

"Ясна річ, що під час цього він у характерній йому експресивності почав робити якісь загальні натяки про те, що там десь на верху якась корупція. Його всі вислухали спокійно. Потім виступила народний депутат Олександра Кужель. А потім сталося, на мій погляд, не припустимі речі, коли почав виступати міністр внутрішніх справ, теж член Нацради реформ. Почалася, власне, перепалка. Глава Одеської ОДА почав перебивати міністра внутрішніх справ. Почалася якась словесна дискусія", – сказав він.

У зв’язку з цим, продовжив П.Розенко, Президент України вимушений був втрутитися, щоб припинити дискусію. Надав знов слово міністрові внутрішніх справ.

"Арсен Аваков почав знов викладати свою позицію щодо і звинувачень. Він спокійно почав продовжувати. Але, на жаль, Михайло Саакашвілі не стримався і почав знов перебивати міністра внутрішніх справ. І власне це стало таким каталізатором тих подій, про які ми всі знаємо. І після такої бурхливої перепалки Президент вимушений був завершити засідання Національної ради реформ", – додав міністр.