Син мера врізався в електроопору, перебуваючи за кермом автомобіля в нетверезому стані. Це сталося в Чернігівській області в місті Прилуки. За словами співробітників поліції, водій був п’яний.

Відео наслідків аварії опубліковано в соцмережі на сторінці групи «Небайдужі прилучани».

«Героєм» інциденту став син місцевої градоначальник Ольги Попенко Ярослав. За словами очевидців, водій після ДТП поводився агресивно і кидався на активіста, який знімав наслідки ДТП.

Співробітники поліції відвезли винуватця ДТП до лікарні, де він відмовлявся пройти тест на вміст алкоголю в організмі. Але, за словами правоохоронців, водій був п’яний і лікарі це підтвердили. При цьому скільки проміле в крові було зафіксовано – не повідомляється.

Також повідомляється, що чоловік не відразу розумів, що звертаються саме до нього, до нього це доходило лише з четвертого або п’ятого разу.

На вулиці, де сталася аварія, люди взяли розбитий автомобіль в заручники і перекрили дорогу. Після аварії у них згасло світло, тому прилучани вимагали, щоб їм відновили електропостачання. Енергетики пообіцяли, що протягом дня світло знову з’явиться в оселях мешканців Прилук.

Після розгляду поліцейські відпустили п’яного водія додому.

За інформацією місцевих ЗМІ, це вже не перше ДТП за участю сина мера Прилук. Два роки тому він, керуючи автомобілем в нетверезому стані, зніс паркан в одному домоволодінні