Радник польської опозиційної партії "Громадянська платформа" Моніка Суска назвала Україну "п'ятою колоною". У зв'язку з образливою заявою в Польщі розгорівся скандал.

"У мене завжди був свій погляд щодо українців. А ми надаємо їм владу. Українці в Biedronka, українці в транспорті, українці на будівництві, а тепер українці ще й п'ята колона. Запевняю вас, це не окремий випадок. Нещодавно на площі Шембека українці влаштували авантюру на захист партії "Право і Справедливість", – написала вона на своїй сторінці в Twitter.

Вона мала на увазі масові демонстрації у Варшаві проти змін до закону про верховному суді Польщі.

Один з демонстрантів був особливо агресивним. Його прийняли за українця В'ячеслава Скидана, який виступав у програмі "Jaka to melodia". Хоча ця інформація була спростована, його продовжували називати "провокатором TVP".

Як пише Gazeta Wyborcza, в партії "Громадянська платформа" не підтримали думку колеги.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Лідер "Клубу радників Громадянської платформи" Ярослав Шостаківський назвав повідомлення Моніки "абсолютно скандальним і неприпустимим".

Після критики Суска видалила твіт і висловила жаль, що її безвідповідальне повідомлення кинуло тінь на партію.

"Я не знаю, що сталося зі мною, але дуже прошу вибачення не тільки у всіх українців, а й особливо у пана В'ячеслава", – зазначила вона.

При цьому, за словами Шостаковского, він запросив про покарання радниці в регіональний колегіальний суд.