У Тернопільській області притягнули до відповідальності за корупцію п'ятьох депутатів і голову однієї з сільських рад Підгаєцького району.

"Будучи суб'єктами відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, фігуранти без поважних причин подали на офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію за 2017 рік після встановленого терміну подачі, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією", – повідомляють в прокуратурі.

Підгаєцького району судом шестеро людей визнані винними в скоєнні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накладено на кожного адміністративне стягнення у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Нагадаємо, нещодавно на Прикарпатті під час отримання хабара затримали заступника начальника одного з територіальних відділень обласної державної податкової інспекції.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Раніше повідомлялося, що Державна служба фінансового моніторингу нарахувала в Україні за першю половину 2018 року корупційних угод на 297,1 млрд грн.Такі дані отримані в результаті спецмоніторингу. Перевірки проводилися за участю фінансової розвідки.

А генпрокурор Юрій Луценко встиг заявити, що за останні роки Україна за підтримки міжнародних партнерів вдалося здійснити значні кроки в боротьбі з корупцією.