Кримінальної справи за нашумілу поведінку в лікарні поки що немає. Керівництво харківського "Охматдиту" пояснило поведінку медсестри, яка напередодні кидалася на дітей та поліцейських. Лікарі заперечили алкогольне сп’яніння жінки та витлумачили подію емоційною нестабільністю.

Діти кажуть, що медсестра прийшла до них пізно ввечері і почала оглядати у пошуках вошей. Волосся однієї дівчини їй не сподобалося. "Почала казати, що сильно смердить – ой, навіть не знаю, чим так смердить, чи то селом, чи то дохлятиною", – розповіла 13-річна пацієнтка Ганна Якімова. Дитина відмовилася йти за жінкою та почала дзвонити батькам, тоді медпрацівник силоміць потягла дитину до ванни. "Я передзвонюю Ані, бере слухавку інша дівчинка і каже: вибачте, я сусідка по палаті, у нас тут таке! П’яна медсестра схопила Аню та повела її мити голову", – розповіла мати Наталка Прасолова.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Твереза, але виведена з рівноваги. Керівництво харківського Охматдиту виправдовує медсестру, яка напередодні вела себе неадекватно, кидалася на дітей та поліцейських. Кажуть, попри запевнення батьків жінка була твереза, просто емоційно нестабільна, і винні у цьому самі маленькі пацієнти. Чи понесла жінка покарання за свою дивну поведінку – з'ясовувала ТСН. 

Один за одним стривожені батьки почали з'їжджатися до лікарні. Вони запевняють, що запах алкоголю від медсестри був на все відділення. "Вона падала з ніг, вона не могла йти, вона вигукувала абсолютно астрономічну лайку", – каже свідок Ольга Зайцева. Черговий лікар намагався заспокоїти батьків і порадив співробітниці тікати, доки не приїхала поліція. "Тут дійсно дуже грамотні лікарі, але ці ж лікарі сказали їй: швидко бери ключі та біжи звідси, он там вихід", – каже мама дівчинки.Однак медсестра навіть не змогла вийти з лікарні, бо заблукала. ПротверезИти жінку не змогли навіть люди у формі. "Капці летіли – один, другий. Прилетів біля поліцейського, у мене прилетів. Вона кидала все, що було під рукою, намагалася плювати", – розповів батько дівчинки Дмитро Прасолов. Врешті поліцейським вдалося забрати медпрацівницю з лікарні. "На думку поліцейських, мала ознаки сп'яніння, тому їй було запропоновано проїхати до медичної установи, щоб пройти освідчення, але жінка відмовилась, повідомивши, що не має документів", – розповіла прес-офіцер патрульної поліції Харкова Каріна Курбанова.

За законом, правоохоронцям довелося відпустити жінку додому. Батьки обурюються, бо вважають, що вона в такому неадекватному стані цілком могла наробити біди. "Вона встигла дати дітям пігулки. Це жахливо! Таке ставлення до дітей! Лікар черговий повторювала: що тепер буде, як вона відповідатиме, з кого полетять голови?", – каже Ольга Зайцева.

Медсестру звільнили наступного ж дня, але не за пияцтво на роботі, а за згодою сторін – мовляв, за три місяці її роботи в клініці претензій не було. Ба більше – виявляється, багато в чому винні самі діти. "Алкогольного сп'яніння там не було. Там була неадекватна поведінка емоційно. Наскільки я знаю, діти вели себе досить некоректно, якісь слова її трохи обурили. Вона пояснити сама не змогла", – розповів директор інституту "Охматдит" Григорій Данилко.

Якщо експертиза доведе наявність тілесних ушкоджень у дітей, жінці може загрожувати кримінальна стаття. Поки що її дії кваліфікують, як дрібне хуліганство, і вона цілком може влаштуватися на роботу до іншої клініки, адже медсестер у Харкові бракує.‡агрузка...