Олена-Христина Лебідь з радістю ділиться світлинами з відпочинку. Але на цей раз Олена виклала відео, яке налякало її шанувальників.

«От не треба кружляти на слизькому гірському камені🤦♀️🙈🤪», – підписала публікацію Олена-Христина Лебідь.

Шанувальники від душі посміялися і поцікавилися, чи все добре з кумиром після такого падіння.

«Це можна дивитися годинами 🤣», «Будьте обережні, так само розбитися можна! Ви ж така тендітна, вас на подушці носити повинні, а не по камінню стрибати!) »,« Вже вітром зносить »,« Оу.Бедняжка. Сподіваюся, все в порядку? »,« Що було після ніхто не знає 😂 »,« Ну це ж Христина і у неї постійно Чт0-то відбувається, я дивуюся як вона ще ніс не расшібла (тьху, тьху, тьху не дай бог) 😊 »,« Кріс, ти немов Афродіта)) 👏👏 »,« БОГИНЯ! »,« Кохана 😍 », т”ак злякалася за тебе, досі не можу отямитись”,, – пишуть схвильовані фоловерів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вот не надо кружиться на скользком горном камне🤦‍♀️🙈🤪

Публикация от Елена-Кристина Лебедь (@elena_kristina_lebed)

Також Олена-Христина Лебідь опублікувала спільні фото з Розенком. На них пара одягнена в одному стилі – у обох блакитні сорочки і червоні штани.

Закохані позують, посміхаються і обнімаються.

“Батумі-Батумі! 😍😍😍 Не нагулятися, Не надихатися, Не надивитися !!! 🤩🤩🤩 Можна про «не наїстися» я тихо (але досить прічмокуючи😉) промовчу? 🙈😁😁😁 Вах, Грузія – ЦЕ ЛЮБОВ! ❤️ », – підписала публікацію Христина.