Президент України Володимир Зеленський, окрім того, що нещодавно побував на передовій, водночас таємно вирішив приготуватися змістити корумпованих чиновників по всій країні.

Про це попередили джерела в його Адміністрації на Банковій. Інформацію від інсайдера на сторінці в Facebook опублікував радник голови Луганської обласної держадміністрації Віталій Шведов.

За його даними, президент і його соратники завершують проведення конкурсів на крісла керівників обласних адміністрацій. 

Для цієї процедури команда президента, як і обіцяла, привернула кращих незалежних українських фахівців з кадрів. При цьому зацікавленим особам не вдалося просунути своїх кандидатів на хлібні місця.

“Ряд кандидатів, яких кулуарно лобіювали певні групи, відкинуті. Цього тижня, якщо без форс-мажорів Луганщина отримає нового главу, не просто так вчора президент приїхав в свій перший візит саме до нас, при цьому полность проігнорував ЛОДА. На конкурсі залишилася пара гідних людей , корупціонери і скнари з ЛОДА пакуйте валізи”, – закликав Віталій Шведов.

Раніше стало відомо про інші перестановки Володимира Зеленського на ключових політичних постах в Україні. Офіційний сайт президента опублікував нові укази про призначення.

Так глава держави вирішив залишити Валерія Сушкевича на посаді уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю. На офіційному інтернет-представництві сьогодні були оприлюднені одразу два президентські укази: один звільнив чиновника, а інший – повторно визначив його на пост. Валерій Сушкевич займав посаду омбудсмена президента України з прав людей з інвалідністю з 3 грудня 2014 року.

Також глава держави своїми указами звільнив, а потім призначив Вадима Свириденко уповноваженим президента України з питань реабілітації учасників бойових дій. Цей чиновник працює на посаді з 2 грудня 2016 року.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський зробив першу робочу поїздку в район проведення Операції Об'єднаних сил у Луганській області.

Він відвідав українських військових у Станиці Луганській і Щасті.

"В Станиці Луганській президент побував на передовій, зокрема на посту спостереження і в бліндажах. Найближча позиція противника – 400 метрів", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час візиту на передову Зеленський розпитав бійців про побутові умови, харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.

"Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними", – сказав Зеленський, наголосивши на необхідності поліпшення забезпечення.