Росія розміщує біля кордонів України ракетні комплекси “Іскандер” і міжконтинентальні балістичні ракети, але мета Кремля – протистояння з США. Угруповання військ РФ створюється президентом Володимиром Путіним як протиставлення силам НАТО. Програш Путіна в Україні може призвести до “палацового перевороту” в Кремлі. США влаштовують Росії військові перегони і глузують із президента.

Таку думку в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов.

Сьогодні йде битва Росії і США за Україну

“З 2015 року в Воронезькій та Бєлгородській областях Росії будуються військові бази російських збройних сил. Цілком реально, що туди було перекинуто зокрема і ракетні комплекси “Іскандер”. Напевно, в європейській частині РФ розміщені і стратегічні комплекси з міжконтинентальними балістичними ракетами – наприклад, “Тополя” або “Воєвода”. Просто про них не говорять” – заявив експерт.

За його словами, щоб зрозуміти, в чому задум Росії, треба дивитися ширше. Іде велика геополітична гра. На сьогодні межа протистояння НАТО та Росії проходить між Україною і Росією. Україна – як буферна зона, яка перебуває під контролем і під військової опікою з боку країн НАТО і США.

На думку Жданова, РФ створює на європейському театрі військових дій угруповання уздовж нашого кордону, щоб протиставити його НАТО. У перспективі вони скажуть: дивіться, яка в нас потужна армія.

“А поки Джо Байден і його адміністрація тролять Путіна. Кажуть: брате, ти спочатку Україну пройди, а потім уже будеш з НАТО штурхатися. Вони його опускають на наш рівень, а він хоче показати, що він фігура номер один або фігура номер два в світі. Ось чому Путін так упирається і чому для нього це архіважливо. Тому в нас є гарантована допомога з боку наших партнерів. Тому що це, передусім, їхній престиж – щоб, не дай боже, ми не зазнали поразки”, – говорить експерт.

Мета США – палацовий переворот у Кремлі

“Путін сидить на розтяжці. З одного боку, він просто спить і бачить, що російські танки стоять на українсько-польському кордоні і показують дулі натовцям. Це його сон. Але з іншого боку, він боїться програти, він боїться, що він поткнеться в Україну і зазнає поразки. І це буде його політична смерть. Його прийдуть і задушать у його ж бункері. Тому що Акела реально промахнеться” – вважає Жданов.

За його словами, головна геополітична мета США – палацовий переворот у Кремлі. Вони хочуть показати, що “Акела” недоговороздатний, він нерукопотискуваний. А оточення дивиться на Путіна й каже: “Ти що, брате, не можеш домовитися? Так навіщо ти нам потрібен?” А тут ще у вересні вибори в Держдуму, і в політсили Путіна не найкращі позиції.

“Чому Путін сидитьу бункері і вилазить звідти тільки інколи? Тому що він розуміє, що навколо нього зріє змова. Як відомо, в традиціях Російської імперії – задушити царя подушкою, заколоти виделкою, отруїти…”, – стверджує Жданов.

Вашингтон влаштовує Путіну перегони і глузує, той терміново перекидає ешелони в Крим

Сполучені Штати постійно влаштовують Путіну перегони. Чому розпочалося перекидання військ на південний схід до наших кордонів? Тому що НАТО з 19 по 25 березня провело навчання “Морський щит”, а тема навчань була – військове блокування Криму.

“За планом держоборонзамовлення РФ у Криму мала бути сформована повітряно-десантна частина, а під Новоросійськом мала почати формуватися – для посилення сухопутного угруповання, оборони Криму і Чорноморського узбережжя. Але після навчань НАТО російський генштаб напевно зрозумів, що формування частин – це 3-5 років, і поки вони будуть їх формувати, НАТО буде з них тільки глузувати. І вони швиденько з глибини Росії, з центрального військового округу, перекинули дві бригади – 7 тисяч осіб – в Крим і під Новоросійськ” – заявляє експерт.